Runderrollade uit de stoomoven
Dit gerecht is zo makkelijk, de AEG combi stoomoven doet al het werk. Het is mogelijk om in de stoomoven een hele rollade mooi bruin van buiten te krijgen maar mals en sappig van binnen.
Ingredienten
Voor 1 rollade
• 1 runderrollade
• Stoomoven
Bereidingswijze
1. Doe de rollade in een schaal en plaats de aangesloten culisensor midden in het vlees.
2. Zet de rollade in de oven en bak de rollade op 230 graden intervalstomen (75% hete-lucht en 25% stoom) met een kerntemperatuur van 50 graden.
3. Met de culisense thermometer kan het niet mislukken. De oven geeft aan wanneer de rollade klaar is, dus de vermoedelijke eindtijd word weergegeven op het display.
4. Mocht de rollade nu klaar zijn maar nog niet worden opgediend gebruik dan de warmhoud functie.
Gerelateerde Videorecepten
Geen gerelateerde recepten.
Bron: Homecenterofthebrands
Wijntip:
| Bij rollade kun je van alles drinken, de keuze ligt met name aan de kruidigheid en de gelegenheid. Bij deze gestoomde versie is een mooie, niet al te krachtige rode wijn aan te raden, bijvoorbeeld Pinot Noir uit de Bourgogne. Maar een Cabernet Sauvignon uit Chili of een wat vollere primitivo uit Zuid Italië kan ook. Vindict wijntip: Calatrasi Allora Primitivo |

Print dit recept
Zet in de boodschappenlijst
Voeg toe aan je Kookse.tv Kookboek






