Lekker op stoom met gratis kookworkshop

Bereid eenvoudig gezonde gerechten


Lekker op stoom met gratis kookworkshop

 

Koken in de zomer betekent voor mij licht en gezond eten. Niet zozeer omdat ik dan beter in mijn zwembroek pas (wat natuurlijk mooi meegenomen is), maar vooral omdat verse producten in de zomer weinig bewerking nodig hebben om heerlijk te smaken. Stomen is daarom ideaal: zowel de vitaminen als de smaak van groenten blijven behouden, waardoor je niet veel hoeft te doen voor een perfect bereid gerecht.
Niet voor niets is het gebruik van stoomovens in restaurants al lange tijd populair.
 

Ondanks het feit dat ook in Nederlandse huishoudens meer met de stoomoven wordt gewerkt, zijn ze toch nog niet geheel ingeburgerd.
De stoomoven wordt namelijk nog steeds gezien als ingewikkeld apparaat voor de professionele kok.Dit is echter een misvatting: in een handomdraai zet je zelf een overheerlijk stoomgerecht op tafel. Om dit te bewijzen biedt AEG Electrolux een gratis kookworkshop aan. 
Op deze manier kan zowel de geoefende als beginnende kok in aanraking te komen met het gemak van de stoomoven en doe je bovendien een heleboel inspiratie op!

 
Professionele chefs laten in de kookstudio van het Home Center of the Brands in Alphen aan den Rijn zien waarom zij al jaren met de stoomoven koken.
En jij kunt daarbij zijn! Hieronder zie je een filmpje over de workshop en een link waar je meer informatie kunt vinden en je kunt aanmelden om mee te doen
 
Alvast veel plezier en….eet smakelijk!
 
 

Meer informatie:

http://www.homecenterofthebrands.nl/

 

 

Wilt u ook bijdragen aan Kookse.tv door middel van een weblog of een ander mooi artikel neem dan contact met ons op via info@kookse.tv